KVIEČIAME UŽSUKTI:

 

Sveiki apsilankę puslapio www.vaikystebesmurto.lt skiltyje specialistams,

There are no translations available.

puslapis www.vaikystebesmurto.lt – tai nuolat atnaujinamas ir papildomas informacijos šaltinis (sekite arba užsiprenumeruokite Naujienas), skirtas suteikti informacijos ir žinių apie visapusišką pagalbą nuo smurto nukentėjusiems ar smurto liudininkais tapusiems vaikams.

Tikimės, kad ši puslapio skiltis bus naudinga įvairių sričių specialistams, dirbantiems su vaikais ir šeimomis, siekiantiems stiprinti vaikų apsaugą nuo smurto ir užtikrinti vaikų apsaugą teisinėse procedūrose. Čia jūs rasite informacijos apie:
•    vaikų, nukentėjusių nuo smurto, situaciją;
•    vaikų apsaugą teisinėse procedūrose;
•    teisinius aktus;
•    metodinius leidinius;
•    konferencijas ir seminarus, mokymus.
 
Jei turite pasiūlymų, kaip šią puslapio skiltį padaryti naudingesnę Jums arba norite pasidalinti informacija, kurią galėtume patalpinti šiame puslapyje, lauksime Jūsų laiškų adresu info@vaikystebesmurto.lt.
 
Lauksime Jūsų apsilankant vėl.
 
Pagarbiai,
Paramos vaikams centras


 

Puslapio sukūrimą parėmė Europos komisijos Teisingumo, laisvės ir saugumo generalinio direktorato Prevencijos ir kovos prieš nusikalstamumą programa.
Puslapyje išdėstytos pažiūros nėra oficiali Europos komisijos nuomonė. Europos komisija nėra atsakinga už puslapyje pateiktos informacijos panaudojimą.