Paskaityk

There are no translations available.

    

AŠ EINU Į TEISMĄ
Maria Keller – Hamela

   

Vaikai, turintys liudyti teisme, dažnai išgyvena didelę baimę ir nerimą. Labai svarbu vaikui iš anksto papasakoti apie jo laukiantį teismo procesą, kad ši žinia neužkluptų netikėtai. Svarbu vaikui suprantamais žodžiais papasakoti: kas yra teismas; kokie žmonės dirba ten; kada ir kodėl vaikai turi eiti į teismą; ką reiškia liudyti ir kuo liudininkai yra svarbūs; kaip vyksta liudijimas. Šie dalykai yra sklandžiai aprašyti šioje knygelėje.

Paspaudus šios knygos pavadinimą, galite atsisiųsti knygą.
 

  

 

   

KĄ KIEKVIENAS VAIKAS TURI ŽINOTI APIE SMURTĄ IR KAIP IŠLIKTI SAUGIAM
Aušra Kurienė

 

Vaikams skirta knygelė apie smurtą, koks jis gali būti, kodėl kai kurie suaugusieji skriaudžia vaikus ar jų neprižiūri, ar gali vaikai būti smurtautojais, kaip apsisaugoti ir kur kreiptis patyrus prievartą. Tai vertingas vaikui skirtos informacijos šaltinis, kuriame papildomai pateikiamos nuorodos į kitas lietuvių kalba išleistas knygas bei interneto svetaines.

Paspaudus knygos pavadinimą, galite atsisiųsti knygą.

 
    

PATARIMAI VAIKAMS IR JAUNUOLIAMS APIE
SAUGUMĄ INTERNETE
Parengė Paramos vaikams centras

 

Šiame straipsnelyje vaikai ir paaugliai ras įvairiausių patarimų apie tai, kaip naudotis internetu saugiai ir išvengti įvairių ten slypinčių pavojų.

Paspaudus straipsnio pavadinimą, galima jį atsisiųsti.

 
    

PATARIMAI PAAUGLIAMS APIE SAUGŲ PASIMATYMĄ
PO PAŽINTIES INTERNETE
Parengė Paramos vaikams centras

 

Šiame straipsnyje paaugliai ras patarimų, kaip užtikrinti savo saugumą norint susitikti su internete atrastais draugais.

Paspaudus straipsnio pavadinimą, galima jį atsisiųsti.

 
    

© Paramos vaikams centras, 2016.

 

Puslapio sukūrimą parėmė Europos komisijos Teisingumo, laisvės ir saugumo generalinio direktorato Prevencijos ir kovos prieš nusikalstamumą programa.
Puslapyje išdėstytos pažiūros nėra oficiali Europos komisijos nuomonė. Europos komisija nėra atsakinga už puslapyje pateiktos informacijos panaudojimą.

2010 © www.manosvetaine.lt