KVIEČIAME UŽSUKTI:

 

Sveiki atvykę!

Sveiki atvykę į Paramos vaikams centro puslapį „Vaikystė be smurto“, kuriame pateikiame visą esminę informaciją apie smurto prieš vaikus formas ir žalą, patarimus, kaip padėti nukentėjusiam vaikui, informaciją, kur kreiptis pagalbos ir naudingos literatūros šaltinius.

Tikimės, kad ši informacija Jums bus naudinga asmeniniais ar profesiniais tikslais.

Prievarta prieš vaikus nepriklauso nuo socialinės ar ekonominės šeimos padėties, rasės ar religijos. Tai yra labai paplitęs ir skaudus mūsų (ir ne vien) visuomenės reiškinys, turintis labai neigiamas pasekmes vaikams ir mūsų visų gerovei. Kartais jį sunku atpažinti savo ar tolimesnėje aplinkoje, o dar sunkiau suprasti jo tikrąsias priežastis ir sustabdyti. Tačiau tai daryti būtina. Vaikas turi būti apsaugotas nuo smurtinio elgesio, nes tai yra jo žmogiškųjų teisių pažeidimas.

Tik sutelktu ir nuosekliu darbu išsikėlę šį tikslą galėsime pasiekti pokyčių, taip reikalingų šiandieninėje Lietuvoje.

Prisidėkite prie mūsų pastangų paremdami Paramos vaikams centro veiklą, stabdančią šį reiškinį ir padedančią vaikams nukentėjusiems nuo smurto: www.pvc.lt/lt/prisidek

 

Puslapio sukūrimą parėmė Europos komisijos Teisingumo, laisvės ir saugumo generalinio direktorato Prevencijos ir kovos prieš nusikalstamumą programa.
Puslapyje išdėstytos pažiūros nėra oficiali Europos komisijos nuomonė. Europos komisija nėra atsakinga už puslapyje pateiktos informacijos panaudojimą.