Žodžiai žeidžia visam gyvenimui

2013 gruodžio 12 d. Paramos vaikams centras pradeda vykdyti socialinę kampaniją „Žodžiai žeidžia visam gyvenimui“ su šūkiu – „Pagalvok, kol žodžiais nesužeidei savo vaiko“.

Socialinės kampanijos tikslas - atkreipti suaugusiųjų dėmesį į emocinį suaugusiųjų smurtą prieš vaikus, ilgalaikes tokio smurto pasekmes vaiko raidai, elgesiui, emocinei būsenai ir savivertei ir skatinti taikyti pozityvius vaikų auklėjimo būdus. Kampanija bus skleidžiama žinia suaugusiems, kad vaikas, kuris iš artimųjų girdi, kad yra durnius, žioplys ar kvailys, niekada negalvos, jog yra nuostabus, vienintelis, nepaprastas, kad jis - tėvų pasididžiavimas ir džiaugsmas, kad  jis yra normalus. Socialine kampanija bus siekiama paskatinti suaugusius pagalvoti ir sustoti, kol žodžiais nesužeidė savo vaiko, ir taikyti pozityvius vaikų auklėjimo būdus.

Kampanija skirta suaugusiems, turintiems vaikų, bendraujantiems su vaikais, dirbantiems su vaikais.

Kampanijos priemonės: dideli plakatai eksponuojami 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose, lankstinukas tėvams, magnetas „101 pagyrimas vaikams“, informacija tinklapiuose apie emocinį smurtą prieš vaikus ir pozityvius vaikų auklėjimo būdus.

Socialinės kampanijos partneriai
Lenkijos nevyriausybinė organizacija "Nobody's Children Foundation" įgyvendinimo panašią kampaniją Lenkijoje 2012 m. ir leido Paramos vaikams centrui adaptuoti kampaniją ir ją įgyvendinti Lietuvoje.  Reklamą nemokamai sukūrė reklamos agentūra Publicis.
 
Kampanijos partneriai:
 

   
 
   
 
 

Kampanijos rėmėjai:
 
 
   
 

 

Puslapio sukūrimą parėmė Europos komisijos Teisingumo, laisvės ir saugumo generalinio direktorato Prevencijos ir kovos prieš nusikalstamumą programa.
Puslapyje išdėstytos pažiūros nėra oficiali Europos komisijos nuomonė. Europos komisija nėra atsakinga už puslapyje pateiktos informacijos panaudojimą.